Категории

  • Други
  • Кардиология
  • Неврология
  • Уши, нос, гърло
  • Психично здраве
  • Епидемиология
  • Хематология
  • Онкология
  • Офталмология
  • Педиатрия
  • Редки болести
  • Фармация
  • Дентално здраве
  • Гинекология
  • Ендокринология
  • Гастроентерология
  • Белодробни болести
  • Урология
  • Вътрешни болести
  • Ортопедия

​​​

За нас

 

 

MU-Vi.tv е единствената специализирана университетска телевизия, телевизията на Медицински университет – Варна. MU-Vi.tv е пътеводител в необятната материя на медицината, към по-доброто здраве. Вашият незаменим съветник в областта на здравето, Вашата медицинска енциклопедия. В часовете, когато изберете да сте с нас, ще получавате професионално поднесено съчетание от специализирана медицинска тематика с полезни съвети за здравословен начин на живот, свободното време, хоби, спорт, билки, безплатни прегледи и консултации, правата ни като пациенти и още разнообразна сервизна информация. „Бъдете здрави!" – това ще бъде всекидневен поздрав на екипа на MU-Vi.tv към Вас и вярваме, че наистина ще Ви бъдем полезни.​​​


​Ръководител Отдел „Телевизия“
Силвия Николова-Стоянова
e-mail: Silvia.Nikolova@mu-varna.bg
​​Ръководител ​специализирана програма​
​Ивелина Фесчиева-Мартинова
e-mail: Iva.Martinova@mu-varna.bg
​Ръководител​ направление техническо обезпечаване
и технически контрол върху продукциятa
Пламен Емилов Дяков
E-mail: Plamen.Dyakov@mu-varna.bg
​Репортер
Геновева Донкова​
e-mail: Genoveva.Donkova@mu-varna.bg
​Организатор програма
Даниела Илиева
e-mail: Daniela.Ilieva@mu-varna.bg
​​Компютърен аниматор
инж. Антон Антонов​
e-mail: Anton.Antonov@mu-varna.bg
​​Видеомонтажист
инж. Тихомир Стоянов​
e-mail: Tihomir.Stoyanov@mu-varna.bg
​Видеомонтажист
Анатолий Добрев
e-mail: Anatolii.Dobrev@mu-varna.bg
​Оператор
Лазар Еленков​
e-mail: Lazar.Elenkov@mu-varna.bg
​Оператор
Евтим Христов
e-mail: Evtim.Hristov@mu-varna.bg
​Оператор ефир, Администратор - сайт
Благодар Данов​
e-mail: Blagodar.Danov@mu-varna.bg
​Оператор ефир, Администратор - сайт
Анастас Матеев
e-mail: Anastas.Mateev@mu-varna.bg
​Тонрежисьор
Волен Войнов
e-mail: Volen Vojnov@mu-varna.bg

 

​​​​​​​