Категории

  • Други
  • Кардиология
  • Неврология
  • Уши, нос, гърло
  • Психично здраве
  • Епидемиология
  • Хематология
  • Онкология
  • Офталмология
  • Педиатрия
  • Редки болести
  • Фармация
  • Дентално здраве
  • Гинекология
  • Ендокринология
  • Гастроентерология
  • Белодробни болести
  • Урология
  • Вътрешни болести
  • Ортопедия

 

Отличиха млад лекар от Спешното отделение на болница „Света Марина“ – Варна

Млад лекар от Спешно отделение - дейност възрастни във варненската университетска болница „Св. Марина“ получи престижна награда за проявен висок професионализъм при спасяване на пациенти в животозастрашаващо състояние. Д-р Михаела Минева е на 27 години, възпитаник е на МУ-Варна и от три години е част от екипа на спешните медици в най-голямата болница в Източна България. За пътя, по който е избрала да върви, тя разказва пред екип на университетската телевизия. Д-р Минева е категорична, че всеки млад лекар трябва да премине през спешно отделение! И допълва, че наученото в университета и след това в практиката, трябва да се надгражда непрекъснато. Всеки един колега от спешното отделение е достоен за тази награда, категоричен е неговият началник д-р Илия Катранджиев. Той благодари на колегите от София, които са отличили д-р Минева.

Оценете видеото:
Коментари: (0)
Все още няма коментари.

Други видеа от ""