За да гледате видеото трябва да имате регистрация!
Ако вече имате такава, влезте в своя профил.
Факултетът по обществено здравеопазване на МУ-Варна беше домакин на годишната конференция на Българското научно дружество по обществено здраве. Форумът събра специалисти от цялата страна. Той беше посветен на 25-ата годишнина от създаването на факултета и на 10-ата от основаването на дружеството. Темата тази година беше „Обединени в името на общественото здраве – академично партньорство, научен потенциал и национални перспективи."